Parken kulturhus

Kontakt

Blide personale - Klikk for stort bilete

 

Besøk oss

Skriv til oss

Ring oss

Tlf: 70 16 24 68

Følg oss i sosiale media

 

Tilsette

 Hans Pareliussen
Kulturhusleder
hans.pareliussen@alesund.kommune.no
91 51 20 57

Solveig Fagermo
Produsent
solveig.fagermo@alesund.kommune.no
48 11 88 46

Cathrin Ødegård
Markedsansvarlig 
cathrin.odegard@alesund.kommune.no
41 01 26 21

Mariann Borgund
Billettansvarlig
mariann.borgund@alesund.kommune.no
97 98 46 12

Mark Bodossian
Teknisk leder, lys 
mark.bodossian@alesund.kommune.no
95 23 54 04

Torgeir Slyngstad
Tekniker
torgeir.slyngstad@alesund.kommune.no
95 90 97 38

Kjetil Kristiansen
Teknisk leder, lyd 
kjetil.kristiansen@alesund.kommune.no
95 14 61 69

Lena Nygård
Arrangementsvert og artistansvarleg
96 01 49 88

Anne Marthe Vestre Berge
Arrangementsvert og artistansvarleg 
41 44 04 28

 Vetle Aasemo Aarseth
 Arrangementsvert